STREFA GOŚCI

 

Dziękujemy za rezerwację. Poniżej znajdą Państwo kilka przydatnych informacji dotyczących przyjazdu i pobytu w naszych apartamentach.

Rezerwacje

Dojazd samochodem:

 

Apartamenty znajdują się przy samym deptaku, dojazd samochodem na miejsce nie należy do najprostszych, i prowadzi przez plątaninę jednokierunkowych ulic. Jeżeli dodatkowo zarezerwowali Państwo parking, to zalecamy kierować się bezpośrednio na niego. Parking znajduje się przy ulicy Mikołaja Kopernika 7 zaledwie 50 metrów od apartamentów. Aby skorzystać z parkingu wymagane jest podanie obsłudze hasła. Poniżej znajdą Państwo mapkę dojazdu.

 

 

Lokalizacja Apartamentu:

Budynek, w którym znajdują się apartamenty mieści się przy ulicy Krawiecka 7/9. Jest to odnowiony trzypiętrowy budynek z szarą elewacją. Wejście do apartamentów znajduje się z prawej strony budynku, po przeciwległej stronie niż Wieża Głodowa. Drzwi po prawej stronie. Apartament 5 znajduje się na 2 piętrze, natomiast apartamenty 7, 8, 9 mieszczą się na 3 piętrze.

 

Wejście i zameldowanie:

Aby dostać się do klatki schodowej i apartamentu konieczne jest wpisanie, do czytnika znajdującego się przy drzwiach, Państwa kodu PIN i potwierdzenie go #.

Kod pozwala na otwarcie drzwi wejściowych do klatki schodowej oraz drzwi do Państwa apartamentu.

 

Karta magnetyczna:

Po wejściu do apartamentu na ścianie po prawej stronie znajdą Państwo kartę magnetyczną. Karta działa na tej samej zasadzie jak karta w hotelu. Przebywając w apartamencie trzymaj kartę hotelową w kieszeni. Wyjęcie karty powoduje wyłączenie urządzeń elektrycznych, oświetlenia oraz klimatyzacji. Karta działa również jako klucz pozwalający na otwarcie drzwi do klatki schodowej oraz do apartamentu. Aby otworzyć drzwi wystarczy przyłożyć kartę do górnej części czytnika. Po usłyszeniu krótkiego sygnału dźwiękowego drzwi zostaną odblokowane.

Jeżeli karta magnetyczna zostanie zatrzaśnięta, lub zostawiona w pokoju ponowne wejście jest możliwe po wprowadzeniu kodu PIN.

 

W trakcie przebywania w apartamencie trzymaj kartę magnetyczną w kieszeni hotelowej. Wyjęcie karty powoduje wyłączenie zasilania, klimatyzacji i oświetlenia. Gdy wychodzisz zabierz kartę ze sobą.

 

 

Doba hotelowa rozpoczyna się o 14:00 i kończy o 11:00 dnia następnego.

W zależności od obłożenia, po wcześniejszej konsultacji z recepcją lub właścicielem istnieje możliwość  przedłużenia pobytu.

 

 

W całym obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia, który dotyczy również balkonów. Niestosowanie się do zakazu będzie karane grzywną w wysokości 450PLN.

 

 

W godzinach od 22:00 do 06:00 obowiązuje cisza nocna. W tych godzinach

w aprtamentach mogą przebywać tylko zameldowani goście.

 

 

Lokale wyposażone są w klimatyzację, która działa tylko przy zamkniętych oknach. Otwarcie okien powoduje jej automatyczne wyłączenie, ponowne uruchomienie następuje po zamknięciu okien.

 

 

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie prania oraz suszenia. Usługa jest darmowa dla gości, którzy wykupili pobyt minimum 3 dniowy. Dla pozostałych góści koszt jednego prania i suszenia wynosi 10PLN. Usługa jest realizowana przez nasz personel w godzinach 10:00 -14:00.

 

 

Zintegrowany system kontroli dostępu opracowała i wykonała firma RAC SYSTEMS

Krawiecka Apartamenty ul. Krawiecka 7/9  65-055 Zielona Góra  Tel.: (00 48) 507 043 158  e-mail: krawiecka.apartamenty@gmail.com 

 

 

Projekt i wykonanie PP

GALERIA

ZAPLANUJ POBYT

KONTAKT

STREFA GOŚCI

CENNIK

O NAS

APARTAMENTY

  1. pl
  2. en